Prodloužení záruky

Na prodávané výrobky poskytujeme standardně zákonem stanovenou záruční lhůtu. Někteří dodavatelé však umožňují záruku na své stroje prodloužit. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na prodejně. Rádi s vámi probereme možnosti prodloužených záruk.

Makita a Dolmar 24 + 12 měsíců

Společnost Makita, Dolmar poskytuje na své výrobky rozšířenou 3letou záruku, kterou je nutno registrovat na příslušném portálu, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pro registraci budete potřebovat výrobní číslo stroje, doklad o zakoupení stroje. Jako potvrzení o registraci výrobku obdržíte registrační list.

Bosch 24 + 12 měsíců

Společnost Bosch na své stroje ze zelené i modré řady poskytuje rozšířenou 3letou záruku, kterou je nutno registrovat na příslušném portálu, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Stroje Bosch zelené řady registrujte na stránkách Bosch (nářadí a přístroje pro domácí kutili a zahrádkáře)

Stroje Bosch modré řady registrujte na stránkách Bosch (nářadí a přístroje pro profesionály)

Jako potvrzení o registraci výrobku obdržíte registrační list.

V případě, že svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

Procraft 36 měsíců

Stroje značky Procraft mají u nás automaticky záruční dobu 36 měsíců.

V případě uplatnění záruky je nutné předložení daňového dokladu.

Metabo 24 + 12 měsíců

Metabo XXL je program, který poskytuje rozšířenou 3letou záruku na stroje, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pro registraci budete potřebovat výrobní číslo stroje, sériové číslo a datum zakoupení stroje. K uplatnění XXL záruky je nutno servisu vždy předložit vystavený certifikát.

Scheppach 24 + 24 měsíců

Prodloužená záruční doba na 4 roky je podmíněna splněním podmínek výrobce. K platnému prodloužení záruky je nutno stroj po 2 letech od nákupu nechat projít servisní prohlídkou u výrobce.

V případě záruční opravy v prodloužené lhůtě řeší zákazník problém přímo se servisním střediskem.

Narex 24 + 12 měsíců

Možnost získání 3leté záruky, a to včetně záruky na akumulátory, prostřednictvím online registračního formuláře na www.narex.cz.

Vztahuje se pouze na 20 V a 60 V program BRUSHLESS akumulátorového nářadí NAREX.

HiKOKI 36 měsíců

Stroje značky HiKOKI mají u nás automaticky záruční dobu 36 měsíců. V případě uplatnění záruky je nutné předložení vyplněného záručního listu.

Na baterie je poskytována záruka 24 měsíců.

Proma 24 + 12 měsíců

Společnost Proma, Ferm, Worx Professional, Worx Orange poskytuje na své výrobky rozšířenou 3letou záruku, kterou je nutno registrovat na příslušném portálu, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu stroje!

Jako potvrzení o registraci výrobku obdržíte registrační list.

Omicron 60 měsíců, 36 měsíců

Stroje značky Omicron mají u nás automaticky záruční dobu 60 měsíců. V případě uplatnění záruky je nutné předložení daňového dokladu.

Výrobky koupené na firmu (na IČO) mají záruku 36 měsíců.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení