Zádový tlakový postřikovač Proteco 10.80-PT-20, 20l

Zádový tlakový postřikovač Proteco 10.80-PT-20, 20l
765 Kč 632 Kč bez DPH
Skladem 1ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:zítra
Kód10.80-PT-20VýrobceProtecoZáruka24 měsíců

Technické parametry

Zádový postřikovač 20l je vysoce kvalitním tlakovým postřikovačem mimořádně vhodným pro pohodlné rozprašování kapaliny ve velkých množstvích. Stává se tak ideálním pomocníkem pro péči o rostliny na velkých zahradách, o ovocné stromy a vinnou révu. Dále je možno s postřikovačem PROTECO ochránit trámy, prkna a další dřevěné materiály před červotoči. Díky kvalitní sestavě těsnění se tlakování postřikovače provádí velmi jednoduše pomocí ovládací páky. Prodlužovací tyč postřikovače umožňuje komfortní postřik i v těžko přístupných místech. Zároveň lze kuželový nástavec postřiku vyměnit za plochý, čímž lze získat ideálního pomocníka pro postřik větších ploch. Díky filtru v plnicím otvoru nemohou do nádoby vniknout žádné nečistoty, trysky tak zůstávají čisté.
Objem nádoby 20l
Hmotnost: 3,20 kg

Popis

Zádový tlakový postřikovač Proteco o objemu 20 litrů je vhodný do vaší domácnosti či na zahradu. Možnost použití je v interiéru i exteriéru, ve sklenících, v pařeništích nebo například garážích. Jistě upotřebíte také nastavitelné trysky, přetlakový ventil či praktický popruh. Barevné provedení je bílé s černými a červenými detaily.
Výhody a charakteristické znaky
- V bílém provedení s červenými a černými detaily - Praktický popruh pro pohodlné nošení - Objem nádoby 20 L - Hmotnost 3,2 kg
Popis a technické parametry