Ráčna 1/4" Proteco 43.140-16-K, vyhnutá

Ráčna 1/4" Proteco 43.140-16-K, vyhnutá
Ráčna 1/4" Proteco 43.140-16-K, vyhnutá
Ráčna 1/4" Proteco 43.140-16-K, vyhnutá
Ráčna 1/4" Proteco 43.140-16-K, vyhnutá
234 Kč 193 Kč bez DPH
Skladem 2ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:pondělí 25.10
Kód43.140-16-KVýrobceProtecoZáruka24 měsíců

Technické parametry

Ráčna 1/4“ tvarovaná s páčkou je skvělým ergonomicky tvarovaným nástrojem pro utahování, či povolování šroubů, matic, vrutů zejména v těžkopřístupných místech.
72 kalených zubů umožňuje záběr již po 5°
Kvalitní kompozitový vnější plášť
Ergonomicky tvarovaná rukojeť
Speciální tvar ráčny pro práci v těsném prostoru
Ráčna 1/4“ s páčkou tvarovaná je vynikající a dnes již prakticky nedílnou součástí každé gola sady, dílny, garáže, či sady nářadí v kufru. Díky množství nástavců, hlavic, redukcí a bitů lze s její pomocí utáhnout, nebo povolit prakticky všechny druhy a tvary šroubů, matic a vrutů. Režim povolování, či utahování se dá změnit velmi snadno za pomocí přepínací páčky. Výměna jednotlivých nástavců, či příslušenství se realizuje pomocí tlačítka (vyhazovače), které uvolní pojistnou kuličku ve čtyřhranu. Tělo ráčny tvoří velmi kvalitní chrom-vanadiová ocel, která je navíc pokryta vrstvou velmi odolného kompozitového materiálu. Tato kompozitová vrstva nejen chrání ráčnu proti mechanickému poškození, ale i povrch okolních materiálů při případném dotyku, např. autokaroserie. Speciální prohnutý tvar ráčny umožňuje přesnou a snadnou práci v každém prostoru.

Popis

Ráčna přepínací je dnes již prakticky nedílnou součástí každé gola sady, dílny, garáže, či sady nářadí v kufru. Díky množství nástavců, hlavic, redukcí a bitů lze s její pomocí utáhnout, nebo povolit prakticky všechny druhy a tvary šroubů, matic a vrutů. Režim povolování, či utahování se dá změnit velmi snadno za pomocí přepínací páčky. Výměna jednotlivých nástavců, či příslušenství se realizuje pomocí tlačítka (vyhazovače), které uvolní pojistnou kuličku ve čtyřhranu. Tělo ráčny tvoří velmi kvalitní chrom-vanadiová ocel. Ergonomicky tvarovaná rukojeť garantuje vysokou míru bezpečnosti a zároveň snižuje námahu na minimum.
Výhody a charakteristické znaky
- Vyrobena z chrom-vanadiové oceli
- Ergonomicky tavrovaná rukojeť
- Režim povolování a utahování
- Změna režimu pomocí přepínací páčky
Popis a technické parametry